Kontakt

PETR KLIKORKA
telefon: 387 992 600
mobil: 777 223 611
email: info@klimasprofi.cz
http://www.klimasprofi.cz

 

Kde nás najdete?
mapka

Montáž antén a satelitů > Akční nabídkaCS Box mini

 

CS BOX mini

CS BOX Midi patří do řady Full HD přijímačů s certifikací Skylink ready. Přijímač umožní příjem satelitních programů ve standardním rozlišení i programů ve vysokém rozlišení HDTV. K dekódování programů je vybaven jednou originální čtečkou karet Irdeto, která spolupracuje s kartami Skylink, T-mobile a FreeSAt by UPC dirct typu ICE a Irdeto. Přijímač se velice snadno ladí a udržuje aktuální seznam programů díky funkci Skylink FastScan, která během okamžiku naladí a setřídí všechny české i slovenské programy z nabídky Skylink + volné programy z družice Astra 1 (19,2°E).

CSBOX midi je vybaven USB konektorem, ke kterému lze připojit USB FlashDisk nebo USB HDD. Na tato paměťová média lze následně pořídit záznam oblíbených programů. Přijímač disponuje i funkcí časového posunu TimeShift. USB též slouží pro aktualizaci softwaru, pokud není dostupný přes OTA.

Díky kompaktním rozměrům a také díky možnosti připojení senzoru dálkového ovládání, lze přijímač umístit i mimo viditelnost dálkového ovládání (např. do TV stolku nebo za televizor. Stačí k přijímači dokoupit tento IR senzor, který bude přenášet povely z dálkového ovládání do přijímače. Přijímač je napájen pomocí dodávaného adaptéru 230V/12V a tak ho můžete využít i na cestách nebo na chatě.

Cena včetně naladění a vytřídění programů 2 490,-Kč s DPH